Obrazy  

pocitadlo  

Reference

Upřímně děkuji paní Blance za způsob a vedení regresní terapie. Chodím pravidelně již skoro rok a mnohé v mém životě se mi poskládalo. Hodně starého odešlo a nové se otevřelo. A je jen na mně, jestli toho využiji, nebo ne.

Marie Nováková eiram.novak@seznam.cz, srpen 2019  

 

Blanku Weisbauerovou znám mnoho let jako dobrého člověka a výborného terapeuta, který přistupuje ke své práci velmi zodpovědně a poctivě. Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že se každému klientovi věnuje naprosto plně s pozorností zcela zaměřenou na jeho osobu a problém, se kterým k ní přichází. Je vzácnou kombinací empatie, srdečnosti, láskyplnosti a silné vůle. Tyto vlastností jí umožňují projít s klientem spletitými stezkami jeho vnitřního světa, na kterých jiní méně silní a zkušení průvodci mohou ztratit směr a dech. Máte-li chuť podstoupit regresní terapii, je Blanka výbornou volbou.

Veronika Smejkalová v.smejkalova@centrum.cz, leden 2017  

 

Milá Blanko,

Vy jste nádherná bytost a mě bylo především velkou ctí s Vámi strávit dva dny svého života. Vaše energie, intuice, inteligence a otevřená mysl je jako medicína, která otevírá srdce. A tam jste mi pomohla najít vzpomínky, které jsem hledala. Byl to pro mě velmi zásadní a intimní prožitek a vy jste pro mě magickou součástí tohoto přožitku. Máte místo v mém srdci jako přítelkyně. Přesto, že naše setkání bylo krátké, pro mě bylo mocné.

Za vše vřele děkuji a přeji Vám lásku a světlo.

Namaste Johana johana.klisurova@seznam.cz, prosinec 2010  

 

Když jsem prvně navštívila paní Blanku, byla jsem zoufalá ze situace, pro kterou neměl nikdo jiný pochopení. Byla jsem zamilovaná do kluka, který měl odjet služebně do ciziny pracovat na lodi, a já přitom věděla, že pokud odjede, tak se už nevrátí. Nevím jak je to možné, prostě jsem věděla, že se utopí a také jsem věděla, že on je pro mě někým jedinečným. A pak mě klikaté cesty dovedly k Blance, která mě trpělivě vyslechla a měla pro můj strach pochopení.

Jsem Blančinou klientkou už deset let. Postupně jsme se mnoha regresemi dopracovali k tomu, že já a můj tehdejší přítel a nyní můj manžel, jsme si skutečně potřebovali odžít naší společnou lásku. V minulosti jsme spolu prožili již několik životů, ale vždy naše láska skončila dříve, než mohla rozkvést.

Díky Blance jsme si to všechno tady a teď odžili v terapii a nyní spolu máme krásnou zdravou dceru. A já věřím, že toto vše se naplnilo jen díky mnoha hodinám terapeutické práce. Blanka je neuvěřitelně srdečná, empatická a současně velká profesionálka. Pokud by někdo z Vás potřeboval s čímkoliv pomoci, Blanka je tou pravou. Slova nevystihnou to co pro mě udělala. Kolik problémů se mnou vyřešila. Kolik naděje do mého života vlila.

Blanko, děkuji.

Kristýna, leden 2010  

 

Paní Weisbauerová,

děkuji Vám za to, ze jste mi umožnila nahlédnout do poněkud „jiného světa“. Dopomohla jste mi tím k tomu, abych pochopila spoustu věcí ve svém životě a měla tak možnost je snáze napravit. Po zkušenosti s Vámi jsem neváhala a doporučila svým kamarádkám a známým, aby využili právě Vaší pomoci, protože jsem si jista, že jste to Vy, kdo je schopen nabídnout kvalitní a seriozní služby v teto oblasti.

Přeji Vám do života hodně štěstí.

Petra M., arteptwistik@seznam.cz, červen 2009  

 

Milá paní Weisbauerová,

musím Vám moc poděkovat za Vaši práci, protože bez Vás bych nebyla tam kde jsem nyní. Prošla jsem si u Vás regresí nazpět do svého dětství až do porodu a potom ještě do minulého života. Prožila jsem si své minulé zážitky které měly za následek blokaci, kvůli nimž jsem byla velmi nesmělá a lehko ovladatelná druhými.

Po regresi uvedené problémy zmizely. Díky tomuto prožitku se mi otevřel nový svět. Jsem sebevědomá, dokážu jednat s lidmi v klidu a bez pocitu méněcennosti.

Jsem šťastná a moc děkuji.

Marie Němečková, pleya@email.cz, březen 2009  

 

Poděkování za terapii.

Před dvěma týdny jsem u Vás podstoupil regresní terapii. Hlavní důvod, proč jsem k Vám po devíti letech zavítal, byl můj problém s nespavostí před turnaji, kterých se účastním. Po uplynulém víkendu můžu s klidem prohlásit, že jsme uspěli!

Sice jsem se opět v noci probudil, ale na rozdíl od zkušeností z minula jsem dokázal opět velmi rychle usnout. Jak jsem to dokázal? V předvečer turnaje jsem v „mentální pracovně“ vyčistil stůl od veškerého balastu a podle Vaší rady jsem zklidnil svoji „rudou“ energii na minimum. Když jsem se pak v noci probudil, zkusil jsem zkontrolovat stav své energie – k mému překvapení to nebyla ta „rudá“, ale byla to ta „modrá“, která byla aktivní. Tak jsem zkusil vypnout „kohout“ a energie se krásně zklidnila. Následně jsem během chviličky opět usnul. Ráno jsem se pak probudil přesně podle svého vnitřního budíku, který jsem si nastavil.

V průběhu turnaje jsem měl spoustu energie, kterou jsem mohl využít v boji se soupeři. Navíc díky Vašim radám jsem při zápasech vůbec nepotřeboval „rudou“ energii, stačilo si na začátku zápasu říct, že chci soupeři umožnit, aby se něco ode mě naučil. Nejen, že jsem nemusel bojovat se svým svědomím, ale zároveň byla ta moje energie mnohem koncentrovanější a nemusel jsem ji moc často probouzet, stačilo jednou až dvakrát a byla tam se mnou po celou dobu. Turnaj jsem nakonec vyhrál.

Chci Vám každopádně ještě jednou poděkovat, díky Vám je můj svět opět o něco barevnější a bohatší, snažím se být lepším člověkem a to je asi to nejdůležitější, co jsem si od Vás mohl odnést.

S radostí v duši

Marek Hajdovský, cbmaster@seznam.cz, říjen 2008  

 

Dobry den paní Weisbauerová,

Chtěla bych Vám moc poděkovat za regresi, kterou jsem měla možnost u Vás absolvovat. Velmi mi pomohla se zorientovat ve svém současném pohledu na život a mnoha věcem jsem díky ní začala rozumět.

Díky Vaší terapii se mi rozšířil duševní obzor. Chci Vám touto cestou velmi poděkovat i za velmi profesionální přistup. Moc ráda Vás opět navštívím a určitě Vás doporučím svým známým.

Přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů.

Miroslava Karásková, MirkaKaraskova@seznam.cz, srpen 2008  

 

S Blankou se známe více než třicet let a spolu jsme mimo jiné absolvovali i výcvik v regresní terapii u Andreje Dragomireckého a Míly Lukášové. Díky tomu, že jsme ve výcviku s Blankou často pracovali společně, jsem měl možnost v roli klienta sám na sobě zažít mnoho desítek hodin Blančiných regresí. Mohu tedy poměrně zasvěceně dosvědčit, že Blanka Weisbauerová je jako regresní terapeutka velmi kvalifikovaná, pečlivá, citlivá, intuitivní, ale zároveň i naprosto důrazná, kdykoliv je to potřeba.

V posledních letech za ní posílám své klientky, které jsou indikované pro regresi, neboť Blanka dělá regrese mnohem lépe než já. Její terapeutické služby osobně doporučuji.

Jan Havelka, terapie něhou, březen 2008  

 

 

(c) Ing. Blanka Weisbauerová - www.regrese.eu, weisbauer@seznam.cz. Vyrobil a sponzoruje Jan Zahradník Havelka, poskytovatel terapie.